Oslavili jsme 10 let výročí firmy

29/05/2018 12:08

V sobotu 26. května 2018 se v areálu TSMPr Na Hrázi uskutečnil Den otevřených dveří. Akci Technické služby uspořádaly k 10. výročí založení firmy. Stovky návštěvníků si mohly prohlédnout vystavenou techniku, kterou TSMPr zajišťují údržbu města – zejména sečení travnatých ploch, úpravu a čištění komunikací a svoz odpadů.

Pro malé návštěvníky byly připraveny edukativní hry s tématikou třídění a využívání odpadů. Dalšími atrakcemi pro děti bylo maxidomino, maxipuzzle, házecí deska, nafukovací skákací hrad a větší děti si mohly vyzkoušet šlapací trojkolky. Děti za soutěže obdržely menší dárky, které připravily firmy EKOKOM, ASEKOL, ECOBAT a ELEKTROWIN.

Při příchodu každý návštěvník obdržel nejen tašku s malými upomínkovými předměty, ale také si sebou odnesl tašky na tříděný odpad. TSMPr přichystaly pro každého návštěvníka i malé občerstvení.

Děkujeme všem, kteří akci podpořili, zejména firmám EKOKOM, ASEKOL, ECOBAT, ELEKTROWIN, HANES s.r.o., SSKT s.r.o., Profigrass s.r.o., Unikont group, CMN auto Přerov, Avistech s.r.o., MOUDER s.r.o. a FORNAL trading s.r.o.

TĚŠÍME SE NA DALŠÍ SETKÁNÍ S VÁMI!

URL: http://tsmpr.cz/oslavili-jsme-10-let-vyroci-firmy/