Search
Close this search box.

Odpadový týden v Přerově

27. 9. 2022

Školáci a veřejnost v Přerově se mohou těšit na akce propagující třídění odpadů, které na první říjnový týden připravil přerovský magistrát ve spolupráci s Technickými službami města Přerova. Proběhnou zábavné besedy pro žáky 2. stupně základních škol, program v areálu Technických služeb a komentované prohlídky třídicí linky.

Na sobotu 8. října 2022 připravily Technické služby města Přerova ve spolupráci s partnery Eko-kom, Asekol a Elektrowin bohatý program pro širokou veřejnost. Akce bude probíhat od 9 do 15 hodin v areálu Technických služeb v ulici Na Hrázi.

Kromě zábavných atrakcí bude k vidění i naše svozová technika, návštěvníci se budou moci zapojit do soutěže o ceny, nebo absolvovat prohlídku třídicí linky a skládky v Žeravicích, kam je bezplatně dopraví přistavený autobus. Součástí akce bude také bohatý doprovodný program, např. ekologická dětská show, vystoupení hudební skupiny či zajímavosti o třídění odpadů u informačních stánků partnerů akce. Pro prvních 300 návštěvníků je připraven dárek – populární barevné opakovaně použitelné tašky na třídění odpadů.

Akce proběhne za každého počasí, v případě nepříznivých podmínek je připravena „mokrá varianta“, při níž může dojít k omezení některých aktivit. Na místě bude po celý den k dispozici občerstvení, areál technických služeb bude přístupný jak z ulice Na Hrázi, tak z ulice Polní. Parkování osobních vozů v areálu nebude možné, motoristé mohou automobily odstavit na nedalekých parkovištích obchodních řetězců.

Ke stažení:

Sdílet na Facebooku

Další články