Search
Close this search box.

Den Země 2017

14. 4. 2017

Jako již tradičně se TSMPr zapojily do celosvětového svátku Den Země. V pátek 21.4.2017 se konala tato akce již podruhé v Michalově na „cirkusové louce“. Děti z MŠ a ZŠ se mohly těšit na ukázky svozové techniky, kropičky a malého zametacího vozu. Pro děti byl nachystaný edukativní výklad o třídění odpadu a také mohly navštívit skleník v parku Michalov, který byl pro ně otevřen. Na děti pak čekaly i malé odměny. Děti mohly také navštívit Středisko volného času ATLAS a BIOS a stanici ORNIS, kde byl pro ně nachystaný program. Počasí nám přálo a tak pro děti i organizátory to byl velmi vydařený den. Letos jsme měli návštěvnost ještě vyšší než v loňském roce, naši akci navštívily i děti z Domaželic a Výklek. Těšíme se na další ročník!

Akci podpořili: TSMPr, s.r.o., Statutární město Přerov, Elektrowin a.s., Ecobat s.r.o., TextilEco a.s., Asekol a.s. a Ekolamp s.r.o.

[ngg_images source=“galleries“ container_ids=“56″ display_type=“photocrati-nextgen_basic_thumbnails“ override_thumbnail_settings=“0″ thumbnail_width=“240″ thumbnail_height=“160″ thumbnail_crop=“1″ images_per_page=“20″ number_of_columns=“0″ ajax_pagination=“0″ show_all_in_lightbox=“0″ use_imagebrowser_effect=“0″ show_slideshow_link=“0″ slideshow_link_text=“[Ukázat prezentaci]“ order_by=“sortorder“ order_direction=“ASC“ returns=“included“ maximum_entity_count=“500″]

Sdílet na Facebooku

Další články