Search
Close this search box.

Druhá etapa opravy pískových cest v parku Michalov

28. 3. 2022

V pondělí 4. dubna 2022 Technické služby města Přerova ve spolupráci s odbornou firmou zahájí druhou etapu opravy pískových cest v parku Michalov. Tato oprava bude zahrnovat výměnu povrchu 2 960 m2 pískových cest v úseku „vstup do parku Máchova – Květnice“ a to včetně spojovacích chodníků na pravé i levé straně. Oprava přijde na cca 3 mil. Kč a současně s opravou bude provedena údržba plochy opravené v roce 2021 v lokalitě Květnice.

Jelikož se jedná o rozsáhlou opravu, bude to znamenat omezení pohybu návštěvníků parku Michalov. Od 4. dubna do 10. května, kdy budou probíhat hlavní stavební práce, bude vstup do parku z ulice Máchova uzavřen. Mapky s vyznačením uzavřených komunikací a komunikací, na kterých je umožněn přístup, budou vyvěšené na vstupních branách do parku Michalov a jsou také dostupné ke stažení na níže uvedených odkazech.

Žádáme všechny návštěvníky, aby v rámci této doby, kdy budou probíhat opravy, respektovali zákaz vstupu na vyznačené pískové cesty a dbali opatrnosti při pohybu v parku.

Ke stažení:

Sdílet na Facebooku

Další články