Search
Close this search box.

Omezení vjezdu na ulici Vsadsko a náměstí Přerovského povstání

3. 11. 2015

Technické služby města Přerova, s.r.o., budou v měsíci listopadu realizovat opravu asfaltových povrchů na části chodníku na ulici Vsadsko (v části od ulice Dvořákova) a na náměstí Přerovského povstání. Z tohoto důvodu bude nutno tyto plochy na nezbytně nutnou dobu uzavřít.
Proto bude v termínu od 11. do 12. 11. 2015 uzavřena pro provoz celá plocha náměstí Přerovského povstání a část chodníku na ulici Vsadsko včetně přilehlých parkovacích ploch z důvodu provádění frézování těchto povrchů. V termínu od 18. do 22. 11. 2015 bude uzavřena část chodníku na ulici Vsadsko včetně parkovacích ploch přiléhajících k tomuto chodníku a od 18. 11. od 11 hod do 22. 11. 2015 bude uzavřeno pro dopravu celé náměstí Přerovského povstání z důvodu pokládky živičných povrchů. Obě plochy budou otevřeny pro provoz, jakmile to bude technologicky možné.
Žádáme občany, aby akceptovali toto omezení, nevjížděli v tyto dny na tyto plochy a umožnili svým přístupem rychlé provedení těchto prací. V případě nepříznivého počasí může dojít ke změně termínu této rekonstrukce.

V Přerově dne 3. 11. 2015
TSMPr, s.r.o.

Sdílet na Facebooku

Další články