Search
Close this search box.

Po letech zprovozněna kašna na ulici Pod Valy

9. 8. 2018

Osm let byla kašna na ulici Pod Valy mimo provoz z důvodu úniku vody a téměř zapomenuta. Ve čtvrtek 9. 8. 2018 byla kašna zprovozněna a opět po letech tento vodní prvek oživí ulici Pod Valy.

Pro zprovoznění kašny bylo nutné vystěrkování stěn speciálním lepidlem, natažení bazénové fólie na dno a stěny kašny, osazení nových rozvodů vody a trysek a provedení kompletní opravy čerpadla.

Technické služby zajistily kompletní realizaci této opravy a jejich pracovníci se podíleli na opravě tělesa kašny a na zprovoznění technologie, společnost Trinom zajistila nové rozvody a společnost BWS realizovala položení bazénové folie na stěny a dno kašny. Těmto firmám chceme poděkovat za výbornou spolupráci, jmenovitě panu Antonínu Wolfovi z firmy TRINOM Přerov a Jiřímu Günterovi z firmy BWS Přerov.

[ngg_images source=“galleries“ container_ids=“85″ display_type=“photocrati-nextgen_basic_thumbnails“ override_thumbnail_settings=“0″ thumbnail_width=“240″ thumbnail_height=“160″ thumbnail_crop=“1″ images_per_page=“20″ number_of_columns=“0″ ajax_pagination=“0″ show_all_in_lightbox=“0″ use_imagebrowser_effect=“0″ show_slideshow_link=“0″ slideshow_link_text=“[Ukázat prezentaci]“ order_by=“sortorder“ order_direction=“ASC“ returns=“included“ maximum_entity_count=“500″]

Sdílet na Facebooku

Další články