Search
Close this search box.

Provádíme postřiky proti plevelům

31. 7. 2018

Technické služby provádí postřiky proti plevelům ve městě Přerově a jeho místních částech od května do září. Postřik se provádí Roundupem Biaktiv, který se používá v zemědělství, lesnictví na veřejné plochy i vodní toky a plochy. Přípravek se používá jako 3% roztok, působí výhradně na enzymatický systém rostlin a je určený k hubení širokého spektra jednoletých a víceletých plevelů. Roundup Biaktiv je ekologicky nejšetrnější herbicid.

V některých lokalitách byl také proveden postřik trávníků přípravkem Lontrel 300 proti širokolistým dvouděložným plevelům.

[ngg_images source=“galleries“ container_ids=“81″ sortorder=“925,926,927,928,924″ display_type=“photocrati-nextgen_basic_thumbnails“ override_thumbnail_settings=“0″ thumbnail_width=“240″ thumbnail_height=“160″ thumbnail_crop=“1″ images_per_page=“20″ number_of_columns=“0″ ajax_pagination=“0″ show_all_in_lightbox=“0″ use_imagebrowser_effect=“0″ show_slideshow_link=“0″ slideshow_link_text=“[Ukázat prezentaci]“ order_by=“sortorder“ order_direction=“ASC“ returns=“included“ maximum_entity_count=“500″]

Sdílet na Facebooku

Další články