Search
Close this search box.

Zpoplatnění veřejných toalet na hřbitově

28. 4. 2021

Informujeme návštěvníky hřbitova, že od pondělí 3. 5. 2021 bude zaveden poplatek za použití toalet.
Jednorázový poplatek za použití toalety bude 5 Kč, dveřní automat přijímá mince v hodnotě 1, 2, 5 nebo 10 Kč, automat mince nevrací.
Upozorňujeme návštěvníky, že vstup do toalet je monitorován a žádáme je, aby nepoškozovali dveře ani vnitřní zařízení na toaletách.
Technické služby města Přerova, s.r.o., které provozují tyto toalety, přistoupily k tomuto opatření na základě dlouhodobého opakovaného poškozování vnitřního vybavení toalet, zcizování zařízení a také z důvodu, že tyto toalety byly často používány některými skupinami občanů k jiným účelům.
Technické služby města Přerova opravily tyto toalety, které byly v havarijním stavu, v roce 2018. Byla provedena kompletní oprava exteriéru i interiéru toalet, byly vyměněny všechny zařizovací předměty a toalety byly upraveny tak, aby je mohli používat i invalidní návštěvníci hřbitova. Celková výše opravy byla 600.000 Kč.
Jelikož i přes snahu pracovníků Technických služeb se situace při dodržování čistoty a zachování provozu toalet v průběhu let zhoršuje, bylo rozhodnuto vedením společnosti o instalaci vstupních mincovních automatů, aby se alespoň částečně omezily tyto nežádoucí jevy.

[ngg src=“galleries“ ids=“132″ display=“basic_thumbnail“ show_slideshow_link=“0″]

Sdílet na Facebooku

Další články