Zpoplatnění veřejných toalet na hřbitově

28. 4. 2021

Informujeme návštěvníky hřbitova, že od pondělí 3. 5. 2021 bude zaveden poplatek za použití toalet.
Jednorázový poplatek za použití toalety bude 5 Kč, dveřní automat přijímá mince v hodnotě 1, 2, 5 nebo 10 Kč, automat mince nevrací.
Upozorňujeme návštěvníky, že vstup do toalet je monitorován a žádáme je, aby nepoškozovali dveře ani vnitřní zařízení na toaletách.
Technické služby města Přerova, s.r.o., které provozují tyto toalety, přistoupily k tomuto opatření na základě dlouhodobého opakovaného poškozování vnitřního vybavení toalet, zcizování zařízení a také z důvodu, že tyto toalety byly často používány některými skupinami občanů k jiným účelům.
Technické služby města Přerova opravily tyto toalety, které byly v havarijním stavu, v roce 2018. Byla provedena kompletní oprava exteriéru i interiéru toalet, byly vyměněny všechny zařizovací předměty a toalety byly upraveny tak, aby je mohli používat i invalidní návštěvníci hřbitova. Celková výše opravy byla 600.000 Kč.
Jelikož i přes snahu pracovníků Technických služeb se situace při dodržování čistoty a zachování provozu toalet v průběhu let zhoršuje, bylo rozhodnuto vedením společnosti o instalaci vstupních mincovních automatů, aby se alespoň částečně omezily tyto nežádoucí jevy.

[ngg src=“galleries“ ids=“132″ display=“basic_thumbnail“ show_slideshow_link=“0″]

Sdílet na Facebooku

Další články